خدمات بازرگانی نگار صنعت ماهانگمرک ایران

انجام امور بازرگانی

داخلی و خارجی

امور بازرگانی داخلی و خارجینگار صنعت ماهان پا ما تماس بگیرید

شرکت بازرگانی نگار صنعت ماهان

شرکت نگار صنعت ماهان با تکیه بر تجربه و تخصص اعضای بازرگانی خود در  سال ۱۳۸۵ در حوزه برق و مکانیک فعالیت خود را آغاز کرد. در مدت زمان کوتاهی مجری و مشاور مورد اعتماد صنایع مبدل شد. شرکت نگار صنعت ماهان با هدف گشودن افق های جدید در زمینه صادرات محصولات داخلی، تسهیل واردات مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز خط تولید کارخانه ها در ایران با شما بازرگانان، تجار، مدیران محترم کارخانه و صنعت گران همراه بوده است. همواره شرکت نگار صنعت ماهان با جلب رضایت مشتری، امنیت سرمایه گذاری، پشتیبانی فعال، اجرای ۰ تا ۱۰۰ درصدی کلیه امور صادرات و واردات در کمترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت و ارائه راهکارهای هوشمند در کنار شماست. امید است بتوانیم در کنار شما نقش موثری در رشد و توسعه کشور عزیزمان داشته باشیم.

چشم انداز

شرکت نگار صنعت ماهان در صدد است که به یکی از معتبرترین و قابل اعتماد ترین مرجع در زمینه تامین تجهیزات و امور بازرگانی واحدهای صنعتی در ایران تبدیل شود. تا بتوانید امور بازرگانی خود را با کمترین ریسک، به ما بسپارید.

ماموریت

با بهره گیری از شیوه های نوین تجارت بین الملل و با آماده سازی بستر تجارت الکترونیک گامی در جهت رفع دغدغه صنعتگران، تولیدکنندگان و بازرگانان بر داریم.

خدمات بازرگانی نگار صنعت ماهان

خدمات بازرگانی نگار صنعت ماهان

تمامی خدمات فوق با عقد قرارداد قانونی به همراه ارائه فاکتور رسمی می باشد.

چرا نگار صنعت ماهان؟!

مشاوره رایگان

راهکارهای تخصصی

پشتیبانی فعال

هزینه معقول

حداقل زمان ممکن

جهت مشاوره تخصصی رایگان با شماره ۰۲۱۹۱۰۹۴۸۸۶ تماس حاصل فرمایید.