درباره ما

شرکت نگار صنعت ماهان با سابقه ۱۲ ساله در زمینه تامین تجهیزات برق و ابزاردقیق و مکانیکال صنعتی، سابقه فعالیت در صنایع مختلف را دارا بوده و تیم های فنی و تخصصی این شرکت در دو دپارتمان به شرح زیر در جهت تامین و رضایت مشتریان تشکیل گردیده اند.

*   دپارتمان تجهیزات برق، ابزار دقیق شامل انواع فلومترها، گیج ها، ترموکوپل، خازن، تجهیزات اندازی گیری، پرشر سوییچ، ترنسمیتر، دتکتور، انواع سنسور، انواع رله، انواع کابل های خاص و تجهیزات جانبی مربوطه

*      دپارتمان مکانیک شامل الکترو موتور ها،  پمپ، گیربکس، تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک و متعلقات

*      برخی برندهای قابل تامین توسط شرکت نگار صنعت ماهان:

SIEMENS EMERSON, ENDRESS+HAUSER, STAHL, VEGA, ABB, SCHNEIDER, OBO, WIKA, JUMO, DRAGER, HIOKI, NORGREN , ….

این شرکت تنوع و وسعت چشمگیری در محصولات خود دارد و گواهینامه های معتبری در صنایع مرتبط اخذ کرده است. شرکت نگار صنعت ماهان با بهره گیری از تیم مهندسی توانمند، در راستای تامین تجهیزات و همچنین پیشنهاد های اصلاحی و مهندسی جهت کاهش هزینه های اجرایی و ارتقاء کیفیت خدمات مشاوره، اجرا و پشتیبانی، گام های مهمی برای کارفرمایان محترم برداشته است.

نظر به انجام پروژه های موفقیت آمیز این شرکت با صنایع نیروگاهی، نفت و گاز پتروشیمی، فولاد و اکثر صنایع و شرکت های معتبر ایران و قرار گرفتن در لیست تامین­ کنندگان کالای آن مجموعه ها و همچنین ورود در وندور وزارت نفت، این شرکت آمادگی تامین و واردات تجهیزات را دارد.

شرکت نگار صنعت ماهان

لیست اقلام قابل تامین :

تجهیزات برق و ابزار دقیق صنعتی و ساختمانی از شرکت OBO Bettermann  آلمان