پرایمر در قدرت سیال سیار

پرایمر در قدرت سیال سیار:

همانند نیروی سیال صنعتی، برق سیال سیار ماشین را خودکار کرده و آن را به حرکت وا می دارد. بیشتر مواقع نیروی سیال متحرک را در ماشین‌هایی با مسیر یا لاستیک‌هایی که در فضای باز در عناصر قرار دارند، پیدا می‌کنید. اما قدرت سیال سیار نه تنها به نوع دستگاه اشاره دارد، بلکه به انواع قطعات و مدارهای هیدرولیک مورد استفاده برای کنترل دستگاه نیز اشاره دارد. در این مقاله نحوه عملکرد برق سیال موبایل و تفاوت آن با برق سیال صنعتی بحث می شود.

در بیشتر موارد رابط انسان و ماشین بین تجهیزات موبایل و صنعتی بسیار متفاوت است. بسیاری از برنامه های صنعتی خودکار هستند. کنترل‌کننده‌های منطقی قابل برنامه‌ریزی و برنامه‌نویسی به ماشین‌ها اجازه می‌دهند تا تعداد زیادی عملکرد را بر اساس ورودی‌های حسگر یا کاربر اجرا کنند. اغلب اوقات، با تجهیزات موبایل، رابط انسان و ماشین بسیار صمیمی تر است. حرکت یک اهرم یا جوی استیک یا فشار یک چرخ شست متناسب مستقیماً بر حرکت دستگاه تأثیر می گذارد. این به اپراتور این توانایی را می دهد که “احساس” دستگاه را، دقیقاً مانند رانندگی با ماشین، دریافت کند.

یکی دیگر از تفاوت های بزرگ بین تجهیزات موبایل و صنعتی، پرایم موور است. ماشین آلات متحرک به طور منظم از سیستم موتور محرک خودرو (موتور احتراق داخلی آن) برای موتور اصلی استفاده می کنند. در کاربردهای صنعتی، معمولاً با موتور الکتریکی تغذیه می شود. با این حال، یک همپوشانی وجود دارد. به عنوان مثال، پمپ های حلقه باز (پره و پیستون) در هر دو بخش استفاده می شوند، اما در سیستم های صنعتی رایج تر هستند، در حالی که پمپ های حلقه مسدود بیشتر در سیستم های متحرک استفاده می شوند.

دریچه های کارتریج پیچ در بسیاری از مجموعه های منیفولد در هر دو پلت فرم نیز استفاده می شود. هر دو بخش از سیلندر استفاده می کنند، اما متحرک بیشتر از نوع صنعتی از انواع جوشی و تلسکوپی استفاده می کند. در مورد انتقال سیال، برنامه های کاربردی موبایل اغلب با فشارهای بالاتر کار می کنند و به شلنگ هایی با درجه فشار بالاتر نیاز دارند. آنها همچنین به اتصالات مقاوم در برابر خوردگی برای حفاظت از محیط زیست و همچنین به دلیل حرکت ماشین آلات به شلنگ مقاوم در برابر ساینده نیاز دارند. در ادامه مقاله، برخی از اجزای رایج‌تر موجود در یک سیستم تلفن همراه را شرح خواهیم داد.

ویژگی های منحصر به فرد پرایمر در قدرت سیال سیار

مانند سایر بخش های صنعت، قدرت سیال سیار دارای ویژگی ها و چالش های منحصر به فردی است. برخی از این ویژگی ها عبارتند از: چرخه کاری، محیط، اندازه مدولار و نویز و شوک.

چرخه کار پرایمر در قدرت سیال سیار

چرخه وظیفه نسبت زمانی است که یک بار یا مدار روشن است در مقایسه با زمانی که بار یا مدار خاموش است. این چرخه کار در پمپ های هیدرولیک تعداد دقیقه هایی است که در هر ساعت پمپ تحت بار است. اگر یک پمپ با راندمان پایین تر و سبک تر را در یک برنامه با چرخه کار بالاتر قرار دهید، عمر پمپ به خطر می افتد. هر زیربخش از تجهیزات سیار دارای چرخه های کاری متفاوتی است و برخی از برنامه ها ممکن است به چرخه های کاری بالاتر از سایرین نیاز داشته باشند.

مقاومت در برابر خوردگی

تجهیزات سیار در محدوده وسیعی از شرایط محیطی عمل می کنند. تجهیزات سیار باید جمع و جور و در عین حال قدرتمند، با عملکرد بدون مانع از عوامل محیطی مانند باران، برف، یخ، خاک، گرمای شدید یا رطوبت باشند. این عوامل محیطی معمولاً در طراحی یا عملکرد تجهیزات صنعتی نقشی ندارند. با این چالش های زیست محیطی، اجزای هیدرولیک متحرک برای اقدامات پیشگیرانه به عوامل ضد خوردگی نیاز دارند.

اندازه، وزن و توان خروجی

اندازه، وزن و توان خروجی در برنامه های موبایل بسیار مهم هستند. قطعات موبایل معمولاً در مقایسه با قطعات صنعتی کوچکتر، مدولار و سبکتر هستند. به عنوان مثال یک مخزن را در نظر بگیرید. در یک سیستم صنعتی، معمولاً اندازه آن حدود سه برابر جریان خروجی پمپ است، در حالی که در یک سیستم متحرک اندازه مخزن می تواند به کوچکی خروجی پمپ یا کمتر باشد. تولید توان خروجی مورد نیاز با فضا و وزن کمتر بسیار مهم است. به همین دلیل است که چگالی توان یک عامل اصلی در مدارهای هیدرولیک متحرک است.

چگالی توان توان خروجی در واحد حجم یا توان خروجی به عنوان نسبت اندازه محرک است. چگالی توان یکی از دلایلی است که چرا هیدرولیک برای ماشین آلات متحرک بسیار مهم است. سیستم های موبایل به توان خروجی بالا همراه با حداقل وزن نیاز دارند.

صدا، شوک و لرزش پرایمر در قدرت سیال سیار

سیستم‌های تلفن همراه به دلیل عملکرد نامناسب انسان یا شرایط عملیاتی شدید و ناهموار، نویز، شوک و چالش‌های ارتعاشی بالاتری دارند. به دلیل محیطی که سیستم‌های موبایل در آن کار می‌کنند، معمولاً مشخصات نویز (dB) دقیقی مانند سیستم‌های صنعتی ندارند و تمایل دارند در سطوح بالاتر دسی‌بل کار کنند.

نمونه‌ای از شوک زمانی رخ می‌دهد که یک اپراتور لودر سطل را در “حالت لرزش” اجرا می‌کند، یعنی حرکت سطل را به سرعت شروع و متوقف می‌کند تا مواد گیر افتاده را بشکند. این حرکت ناگهانی استارت و توقف به سیستم هیدرولیک شوک می‌افزاید.

لرزش یکی دیگر از چالش‌های موتور ماشین و شرایط زمین است. زمین ناهموار و ناهموار می تواند باعث لرزش و همچنین ضربان فشار ناشی از سیستم هیدرولیک شود. عامل دیگر خطای کاربر است. مجدداً، اپراتور می تواند با انجام حرکات ناگهانی و نامنظم ماشین، برخی از این مشکلات را ایجاد کند که منجر به تغییر ناگهانی جابجایی پمپ و موقعیت محرک و ایجاد لرزش اضافی می شود.

اکنون به برخی از اجزای متداول برق سیال سیار نگاه خواهیم کرد.

پمپ های پرایمر در قدرت سیال سیار

هر دو سیستم صنعتی و سیار از پمپ های دنده ای، پره ای و پیستونی استفاده می کنند. محرک های اصلی طراحی اجزای موبایل عبارتند از وزن، فضا، محیط و ویژگی های عملکرد. از نظر تاریخی، سر و صدا عامل بزرگی نبوده است، اما مقررات سختگیرانه تر و صادرات به اروپا در حال تغییر آن هستند.

پمپ‌های پیستونی گران‌ترین پمپ‌های سه نوع هستند، اما بیشترین گزینه‌های کنترلی و بالاترین فشار عملیاتی را ارائه می‌دهند. به طور کلی، پمپ های دنده ای بین پیستون و پره هم در فشار کاری و هم قیمت قرار می گیرند. با توجه به طراحی دنده ممکن است کمی پر سر و صدا باشند. پمپ های پره ای از لحاظ تاریخی کم هزینه ترین نوع بوده اند. آنها تمایل دارند در سطح صدای کمتری کار کنند و تعدادی کنترل پمپ را ارائه می دهند.

قبل از بحث در مورد کنترل پمپ، باید درک اساسی از معنی جابجایی ثابت و متغیر وجود داشته باشد. یک پمپ ثابت همیشه بدون توجه به فشار جابجایی یکسانی دارد. سرعت ورودی که در آن پمپ می چرخد می تواند جریان خروجی را تغییر دهد، اما جابجایی فیزیکی پمپ همیشه ثابت می ماند. با یک پمپ جابجایی متغیر، خروجی حجم روغن می تواند بر اساس تغییر جابجایی تغییر کند. این را می توان به روش های مختلف با انواع کنترل های پمپ انجام داد.

.

تاکنون، رایج ترین کنترل ها در دنیای موبایل، جبران کننده فشار و حس بار هستند. اگر پمپی مجهز به یک کنترل کننده جبران کننده فشار باشد، تا زمانی که محرک اصلی روشن شود، در حداکثر جابجایی قرار می گیرد. همانطور که پمپ بلافاصله جریان ایجاد می کند، فشار شروع به ایجاد می کند. همانطور که فشار به یک تنظیم از پیش تعیین شده افزایش می یابد، پمپ به طور مکانیکی از بین می رود یا جابجایی پمپ را به صفر می رساند. تا زمانی که یک عملکرد ماشین کار کند روی صفر می ماند. در آن نقطه، پمپ روغن را در سریع ترین زمان ممکن از نظر فیزیکی به عملکرد می رساند.

مزایا

یکی از مزایای این سیستم این است که سریع واکنش نشان می دهد. این نوع کنترل برای دستگاه‌های سیار مانند تله هندلر که در آن اپراتور نمی‌خواهد بین عملکرد جوی استیک و حرکت عملکرد فاصله نداشته باشد، انتخاب خوبی است. نقطه ضعف سیستم های جبران کننده فشار این است که همیشه در حداکثر تنظیم فشار جبران کننده یا آماده به کار فشار بالا قرار دارد. بنابراین اگر عملکردهای فشار کم با جریان بالا اجرا شوند، نتیجه خالص افت فشار بالا بین پمپ و محرک است که منجر به گرما می شود.

حس بار تغییری از کنترل جبران کننده فشار است اما آن را یک قدم جلوتر می برد. درست مانند کنترل جبران کننده فشار، هنگامی که دستگاه خاموش است، پمپ از طریق فنر بایاس در حداکثر جابجایی قرار می گیرد. هنگامی که محرک اصلی روشن می شود، پمپ شروع به ایجاد جریان می کند و فشار ایجاد می کند. اما به جای رسیدن به تنظیم جبران کننده، کنترل حس بار پمپ را در یک تنظیم از پیش تعیین شده پایین تر، که به آن حالت آماده به کار فشار کم گفته می شود، از بین می برد. یک تنظیم آماده به کار فشار کم رایج است.

۳۰۰ psi (21 بار)

مزیت پمپ حس بار این است که در صورت استفاده در ماشینی که می تواند شرایط بار یا فشارهای مختلف را مشاهده کند بسیار کارآمد است. عیب آن این است که باید از شیر حس بار برای پمپ استفاده کنید. که هزینه و پیچیدگی را به سیستم کلی می افزاید. کنترل های زیادی برای تجهیزات متحرک از جمله محدود کردن اسب بخار، جابجایی الکتریکی متناسب، کنترل خلبان هیدرولیک و غیره وجود دارد. اما سیستم load-sense یکی از محبوب ترین ها در تجهیزات موبایل است.

همیشه اینطور نیست، اما به طور کلی به نظر می رسد که پمپ های پیستونی و دنده ای بازار موبایل را تسخیر کرده اند. بسیاری از برنامه ها می توانند حداکثر فشار کاری بین ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ psi (207 و ۲۷۶ بار) را اجرا کنند و بسیاری از آنها حداکثر فشار کاری ۳۰۰۰ psi (207 بار) دارند که بسته به طرح کنترل پمپ دنده را امکان پذیر می کند. نقطه بیرونی پمپ محرک هیدرواستاتیک است که به طور معمول حداکثر فشار کاری تا ۶۰۰۰ psi (414 بار) دارد.

شیرهای کنترل جهت متحرک پرایمر در قدرت سیال سیار

در میان تمام دسته‌بندی‌های محصول، شیر کنترل جهتی احتمالاً بیش از هر نوع دیگری متفاوت است. از این جهت رایج است که می تواند جهت و جریان روغن را کنترل کند. اما تقریباً هر چیز دیگری از نظر اندازه، شکل، وزن، گزینه‌های مقاوم در برابر خوردگی، اتصالات الکتریکی و غیره متفاوت است. یک منطقه خاکستری وجود دارد، زیرا هنوز هم مشاهده شیرهای صنعتی کوچک – اندازه D03 و D05 – در ماشین آلات متحرک رایج است.

شیرهای کنترل جهت متحرک به دو صورت تک بلوک و سکشنال وجود دارند. یک شیر تک بلوک یک بدنه دارد اما می تواند تا هشت قرقره در آن بدنه داشته باشد. بسیاری از آنها در مدارهای پشت سر هم، موازی یا سری در دسترس هستند. این شیرها قیمت کمتری دارند اما انعطاف پذیری کمتری نیز دارند. مونو بلوک ها انتخاب خوبی برای سازندگان تجهیزاتی هستند که به طور مکرر از یک شیر استفاده می کنند.

شیرهای مقطعی دارای یک قرقره مجزا در هر بدنه یا بخش هستند. بخش ها با میله های اتصال در کنار هم نگه داشته می شوند. معمولاً ۸ تا ۱۲ بخش بسته به ساخت و اندازه دریچه خاص را می توان در کنار هم قرار داد. این نوع شیر ماژولار امکان ترکیب های مختلفی از گزینه ها را فراهم می کند و آن را به یک راه حل جذاب برای کاربران نهایی و سازندگان تجهیزات تبدیل می کند.

دو نوع مدار شیر متحرک وجود دارد: مرکز باز و مرکز بسته.

مرکز باز پرایمر در قدرت سیال سیار

مدارهای مرکز باز شامل یک پمپ جابجایی ثابت و یک شیر کنترل جهت متحرک نوع مرکز باز هستند. پمپ ثابت (معمولاً دنده) جریان روغن ثابتی ایجاد می کند که از طریق شیر کنترل جهت جریان می یابد و با افت فشار کم به مخزن باز می گردد. هنگامی که شیر کار می کند، قرقره اصلی حرکت می کند و شروع به قطع جریان به مخزن و هدایت آن به درگاه های کاری شیر می کند. با ادامه حرکت قرقره، جریان روغن بیشتری به درگاه کار و کمتر به مخزن هدایت می شود. هنگامی که قرقره به طور کامل حرکت می کند، ۱۰۰٪ جریان به پورت کار هدایت می شود.

در پلت فرم شیر مرکز باز، سه گزینه مدار رایج وجود دارد که به صورت موازی، پشت سر هم و سری توصیف می شوند. نمادهای شماتیک هر مدار گذرگاه فشار، خنثی و مخزن را نشان می دهد.

مدارهای سوپاپ مرکز باز

در یک مدار موازی، فشار ورودی اصلی از طریق یک هسته یا گذرگاه فشار اصلی به تمام پورت های قرقره یا بخش P متصل می شود. در این حالت، در صورت اجرای چند عملکرد، روغن می تواند مسیر کمترین مقاومت را طی کند و باعث کندی یا توقف عملکرد شود.

گذرگاه فشار اصلی در یک مدار پشت سر هم، بین هر بخش قطع می‌شود و اجازه می‌دهد روغن تنها از یک گذرگاه خنثی هدایت شود. اگر هر بخش در پشته شیر پشت سر هم باشد، بخش بالادست همیشه اولویت جریان دارد. روغن خارج شده از محرک (سیلندر یا موتور) توسط قرقره از طریق گذرگاه مخزن به درگاه مخزن هدایت می شود.

در مدار سری، عبور فشار بین هر بخش قطع می‌شود اما اجازه می‌دهد روغن از هسته خنثی عبور کند. پس از بازگشت روغن از محرک (سیلندر یا موتور)، روی قرقره جریان می یابد، اما به جای بازگشت به مخزن، به گذرگاه فشار بخش بعدی هدایت می شود. این اجازه می دهد تا ۱۰۰٪ روغنی که در شیر جریان می یابد از هر محرک عبور کند و آنها را به صورت سری اجرا کند.

مرکز بسته پرایمر در قدرت سیال سیار

دریچه های مرکز مسدود اجازه نمی دهند روغن از شیر عبور کند و به مخزن برگردد، اما جریان را به طور کامل مسدود می کند. در مواردی که از این نوع شیر استفاده می شود، پمپ جبران فشار جابجایی متغیر مورد نیاز است. هنگامی که محرک اصلی روشن می شود، پمپ با فشار از پیش تعیین شده از بین می رود. هنگامی که یک عملکرد در حال کار است، روغن تحت فشار محرک را به صورت پاسخگو حرکت می دهد.

دریچه های حس بار پیچیده تر هستند. آنها مرکز مسدود هستند و باید با یک کنترل پمپ حس بار فشار جبران شده با جابجایی متغیر استفاده شوند. عملکرد حس بار اضافه شده به این صورت عمل می کند: هنگامی که شیر کار می کند، یک سیگنال حس بار تولید می شود و از طریق یک خط حس بار جداگانه به کنترل پمپ هدایت می شود و به پمپ اجازه می دهد حرکت کند و جریان را توسعه دهد. این نوع سیستم زمانی که نیازهای جریان و فشار متفاوتی وجود دارد یک مزیت است. جریان صحیح در فشار بار به اضافه فشار آماده به کار تنظیم شده ارائه می شود.

سیستم‌های حس بار را می‌توان به دو فناوری تقسیم کرد:

پیش جبرانی و پس جبرانی. دریچه از پیش جبران شده فناوری اصلی است. نقطه ضعف آن این است که وقتی دستگاه تقاضای جریان بیشتر از آنچه پمپ می تواند ارائه دهد، می کند، عملکرد بالاترین فشار کند می شود یا کاملاً متوقف می شود (مسیری با کمترین مقاومت).

عملکرد شیر پس از جبران متفاوت است. هنگامی که دستگاه برای جریان بیشتر از آنچه پمپ می تواند ارائه دهد درخواست کند، تمام عملکردها به طور متناسب کند می شوند. مزیت اصلی سیستم postcompensed این است که اجازه نمی دهد هیچ یک از عملکردها متوقف شود، که به اپراتور کنترل پیش بینی و سازگارتر ماشین را تحت شرایط عملیاتی متفاوت می دهد.

واحدهای کنترل فرمان

واحدهای کنترل فرمان، که اغلب به عنوان اوربیترول های فرمان شناخته می شوند، اجزایی هستند که بیشتر در یک برنامه تلفن همراه یافت می شوند تا در یک برنامه صنعتی. آنها به همراه یک ستون و چرخ برای هدایت ماشین استفاده می شوند. کاربردها شامل چمن و باغ، بالابر، ساخت و ساز، جنگلداری، وسایل نقلیه کشاورزی، کامیون کمپرسی، لیفتراک و تراکتور است.

سیلندرها

سیلندرها در تعداد بی نهایت اندازه، پیکربندی و پیچیدگی موجود هستند. سیلندرهای استاندارد “خارج از قفسه” و همچنین سیلندرهای سفارشی با منیفولدهای منصوب برای نگهداری بار یا سایر مدارهای هیدرولیک وجود دارد. مانند سیستم‌های قدرت سیال صنعتی، سیلندرها در سیستم‌های متحرک بسیار کاربردی هستند، از جمله سیلندرهای تلسکوپی که در کاربردهایی مانند کامیون کمپرسی استفاده می‌شوند.

بیشتر سیلندرهایی که در تجهیزات متحرک می بینیم، در مقابل سیلندرهای میله ای و آسیاب که در تجهیزات صنعتی یافت می شوند، از طراحی جوشی هستند. سیلندرهای تلسکوپی مورد استفاده در کاربردهایی مانند کامیون کمپرسی را مستثنی نکنید.

موتورها

موتورها مانند پمپ ها در طرح های پره ای، دنده ای و پیستونی موجود هستند. مقایسه عملکرد و هزینه بین آنها نیز یکسان است. مهم نیست که از چه فناوری استفاده می شود، به نظر می رسد موتورهای هیدرولیک بیشترین امتیاز را از همه دسته بندی های محصولات دارند. موتورها در چندین پیکربندی نصب هستند و برای چرخاندن آهنگ‌ها، چرخ‌ها، مارپیچ‌ها، میکسرها، درایوهای چرخشی و موارد دیگر در انواع تجهیزات موبایل استفاده می‌شوند.

گیربکس های هیدرواستاتیک

فناوری دیگری که به هیدرولیک متحرک مربوط می شود انتقال هیدرواستاتیک است. اغلب به عنوان محرک زمینی برای به حرکت درآوردن ماشین‌ها استفاده می‌شود، اما در بسیاری از مدارهای موتور که جهت معکوس و جریان متغیر مورد نیاز است، یافت می‌شود.

پمپ هیدرواستاتیک و موتور هر دو دارای دو پورت فشار A و B هستند. پورت ها به هم متصل یا “حلقه ای” هستند به طوری که روغنی که از موتور خارج می شود مستقیماً به پمپ باز می گردد. خود پمپ می تواند روغن را از پورت A یا B تامین کند. این چیزی است که به موتور اجازه می دهد معکوس شود. چیزی که موتور را منحصر به فرد می کند این است که اغلب یک شاتل روغن داغ درست در آن تعبیه می شود که روغن را از حلقه خارج می کند تا بتواند از طریق فیلتر یا مبدل حرارتی عبور کند. در پمپ هیدرواستاتیک، یک پمپ دنده ای کوچک – که به آن پمپ شارژ می گویند – روغنی را که توسط شاتل روغن داغ از بین رفته و کیس تخلیه می شود، پر می کند.

انتقال هیدرواستاتیک در کاربردهایی مانند تراکتور، ماشین های جنگلداری، تجهیزات تعمیر و نگهداری زمین گلف و موارد دیگر استفاده می شود.

فناوری کارتریج-شیر و ادغام منیفولد سفارشی

دریچه‌های کارتریج به این دلیل ایجاد شدند که سازندگان تجهیزات انعطاف‌پذیری بیشتری در طراحی سیستم‌های هیدرولیک خود و تقاضای صنعت برای اصلاح سیستم‌های هیدرولیک روی خط خود برای طراحی فشرده‌تر خواستند. نتیجه ظاهر نصب ساده‌تر سیستم و شلنگ‌های هیدرولیک کمتر، اتصالات و براکت‌های نصب است که بسیاری از مشکلات نشتی را از بین می‌برد.

شیرهای کارتریج معمولاً برای کنترل فشار، جهت و جریان روغن استفاده می شوند. سوپاپ ها یا به صورت قرقره، پاپت یا چک توپ هستند. کارتریج های پیچی بسیار متراکم هستند و مدارهای ارزان قیمتی تولید می کنند که قابل اعتماد و نگهداری آسان هستند. کارتریج‌های پیچ‌دار اغلب بخشی از منیفولد ماشین‌کاری هستند، اما در بدنه‌های جداگانه نیز موجود هستند. منیفولدهای ماشینکاری سفارشی با دریچه های کارتریج، اندازه کلی پاکت را با ترکیب شیرآلات و لوله کشی در یک پک کامل متراکم می کنند.

نصب و نگهداری منیفولدهای سفارشی در مقایسه با سیستم های شیر سنتی و خطی ساده تر است. نیاز به اتصال شیرها توسط شیلنگ ها و اتصالات هیدرولیک با استفاده از گذرگاه های داخلی ماشینکاری در بلوک منیفولد کاهش می یابد. با طراحی یک یا چند بلوک منیفولد در یک سیستم، زمان و هزینه نصب سیستم هیدرولیک بسیار کمتر از سیستم های شیر سنتی و خطی است.

مزایا:

مزایای OEM هایی که از بلوک منیفولد سفارشی با کارتریج استفاده می کنند، انعطاف پذیری بیشتر در طراحی، هزینه نصب کمتر، اندازه بسته بندی کوچکتر، نشتی خارجی کمتر، عیب یابی آسان تر، تعمیر و نگهداری آسان تر، لوله کشی که سازمان دهی می شود و سطوح نویز کمتر است. مجموعه‌های منیفولد متراکم، اندازه و وزن سیستم را کاهش می‌دهند و به برنامه‌های موبایل کوچک‌تر و کارآمدتر اجازه می‌دهند.

تفاوت بین هیدرولیک متحرک و صنعتی در پاسخ به عملکرد و الزامات زیست محیطی تجهیزات تولیدی تکامل می یابند. این صنایع با تقاضاهای مختلف فناوری، انعطاف پذیری سیستم ها، صرفه جویی در هزینه ها و الزامات کارایی در حال تکامل هستند.

محصولات و راه حل های انرژی سیال مخصوص تجهیزات موبایل یا صنعتی همچنان در حال تکامل هستند. اگرچه اجزای هیدرولیک عملکردهای مشابهی را در هر دو بخش انجام می دهند، درک تفاوت بین عملکردهای این اجزا، کاربردهای آنها و نحوه عملکرد ماشین آلات به کاربران تجهیزات و طراحان یکسان سود می برد.

در صورت هرگونه سوال و نظر با مجموعه پرگاران تماس حاصل فرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پرایمر در قدرت سیال سیار اینجا کلیک کنید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =